190

Endiaron 250 mg 10 tablet

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
121,- Kč s DPH
Vaše cena:
109,90 Kč s DPH
SUKL: 0202924
PDK: 2933365
Účinná látka:
Jiná střevní antiinfektiva
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Endiaron se používá při průjmech s pravděpodobným infekčním původem (často provázených zvýšením tělesné teploty), při střevních dysmikrobiích (změny biologické rovnováhy střevní flóry), průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. Účinkuje nejen proti bakteriím, ale i proti některým prvokům, kvasinkám a plísním. Neovlivňuje mikroorganizmy žijící normálně ve střevě.

Dávkování a způsob užití: Dospělí a děti s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg užívají obvykle 1 tabletu 3x denně, pokud možno po jídle. Tablety se polykají celé, nerozkousané, zapijí se douškem tekutiny. Délka léčby je obvykle 2-3 dny (do normalizace stolice), u některých závažnějších stavů je možno po poradě s lékařem léčbu prodloužit až na dobu 7-10 dnů. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivá látka je Cloroxinum 250 mg v 1 potahované tabletě. Pomocné látky jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, želatina, glycerol 85%, kalcium-stearát, mastek, sodná sůl kroskarmelosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, makrogol 6 000, makrogol 300, hypromelosa, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý. 

Kontraindikace: Neužívejte Endiaron, jestliže jste alergický(á) na kloroxin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, dále při těžších chorobách jater a ledvin či v těhotenství a při kojení.

Přípravek není určen pro děti s nižší váhou než 40 kg.

Lék k vnitřnímu užití. Před použitím čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu