193

Piracetam AL 1200 por.tbl.flm.60x1200mg

Výrobce: Aliud
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
242,- Kč s DPH
Vaše cena:
220,- Kč s DPH
SUKL: 0064865
PDK: 4024773035911
Účinná látka:
Piracetam
počet kusů  

Popis:

Zlepšuje funkce mozku, paměť a soustředění.
Piracetam příznivě ovlivňuje látkovou výměnu nervových buněk, u zátěžových stavů zvyšuje využití glukózy a kyslíku buňkami centrálního nervového systému, zvyšuje průtok krve mozkem a zlepšuje tokové vlastnosti krve (snižuje viskozitu krve a usnadňuje průtok krve cévami).
Složení:
Piracetamum 1200 mg v 1 potahované tabletě. Povidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, stearan hořečnatý, sodná sůl karmelózy, makrogol, mastek, oxid titaničitý, hypromelóza, žlutý oxid železitý, metakrylátový kopolymer.
Piracetam AL 1200 se používá k podpůrné léčbě zeslabených kognitivních (poznávacích) funkcí mozku starších osob, které se projevuje horší pamětí, snížením schopnosti se soustředit, nižší úrovní bdělosti, změnami nálady, závratěmi, zanedbáním hygienických návyků a poruchami chování.
Na doporučení lékaře se Piracetam AL 1200 užívá: - k léčbě vývojové dyslexie (porucha, při níž má dítě obtíže se čtením a psaním) u dětí, kterou nelze vysvětlit nedostatkem intelektu
Piracetam AL 1200 mohou užívat dospělí a děti školního věku.
Dávkování: Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí pacienti obvykle 2krát denně 1 potahovanou tabletu
Při podávání Piracetamu AL 1200 jako podpůrného léku u dětí a mladistvých při poruchách čtení a psaní (legasthenie) dávkování vždy určuje lékař, obvykle se podáva 2krát denně 1 potahovaná tableta a 1krát denně 1/2 potahované tablety Piracetamu AL 1200.
Piracetam AL 1200 se užívá pokud možné při jídle nebo bezprostředně po něm a zapíjí se sklenicí tekutiny (např. ovocné šťávy).  

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu