193

Mugotussol sirup na suchý kašel 190ml

Výrobce: Boehringer Ingelheim, spol. s r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
191,- Kč s DPH
Vaše cena:
173,30 Kč s DPH
SUKL: 0203075
PDK: 2944628
Účinná látka:
Dextromethorfan
počet kusů  

Popis:

Mugotussol sirup je léčivý přípravek proti kašli. Ulevuje od suchého, dráždivého kašle. Přípravek Mugotussol sirup mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. 

Jak se přípravek Mugotussol sirup užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají dle potřeby až 3x denně 15 ml sirupu, každých 6-8 hodin. Maximální denní dávka je 45 ml sirupu. Bez porady s lékařem neužívejte sirup déle než 3-5 dní. 

Složení: Léčivou látkou je dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 10 mg v 5 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou dihydrát sodné soli sacharinu, roztok maltitolu (E965), propylenglykol, meruňkové aroma, vanilkové aroma, methylparaben (E218), čištěná voda. 

Upozornění: Přípravek Mugotussol sirup obsahuje maltitol, který může mít mírný projímavý účinek. Přípravek mohou užívat diabetici.

Volně prodejný lék

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu