190

Mucobene 600 mg 10 sáčků

Výrobce: Teva
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
104,- Kč s DPH
Vaše cena:
94,90 Kč s DPH
SUKL: 0094972
PDK: 4030096743334
Účinná látka:
Acetylcystein
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Mucobene 600 mg snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Přípravek Mucobene 600 mg se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, které jsou doprovázeny tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Je vhodný k léčbě akutního zánětu průdušek, hrtanu nebo průdušnice. Mucobene 600 mg mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let.

Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1x denně 1 sáček obvykle 5-7 dní. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní. 

Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v jednom sáčku se 3 g granulí pro perorální roztok. Dalšími pomocnými látkami jsou sacharosa, pomerančové aroma v prášku, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kyselina vinná, chlorid sodný.

Lék určený k perorálnímu podání. Před použitím čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se nachází na těchto stránkách:


 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu