179

Fluimucil 600 por tbl eff 10x600mg

Výrobce: Medicom
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
123,- Kč s DPH
Vaše cena:
111,70 Kč s DPH
SUKL: 0014474
PDK: 2059633
Účinná látka:
Acetylcystein
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Fluimucil 600 rozpouští hlen a usnadňuje jeho vykašlávání. Používá se u onemocnění dýchacích cest s nadměrnou produkcí hustého a vazkého hlenu jako je akutní zánět průdušek a vlhký kašel. Přípravek Fluimucil 600 je určen pouze pro dospělé. 

Dávkování: Dospělí užívají 1x denně 1 šumivou tabletu. Léčba akutního onemocnění trvá obvykle 5-10 dní. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 10 dní. Děti od 3 let a dospívající mohou užívat slabší formy přípravku (Fluimucil 100 a Fluimucil 200). 

Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou aspartam, kyselina citronová, citronové aroma (obsahuje maltodextrin (kukuřičný), glukosu, arabskou klovatinu, modifikovaný škrob, kyselinu askorbovou a ochucující složky), stabilizovaný hydrogenuhličitan sodný.

Lék k vnitřnímu užití. Před použitím čtěte pečlivě příbalový leták.

 

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se nachází na těchto stránkách:


 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu