192

Ambrobene sirup 100 ml

Výrobce: Teva
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
99,- Kč s DPH
Vaše cena:
89,90 Kč s DPH
SUKL: 0094921
PDK: 4030096456241
Účinná látka:
Ambroxol
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Přípravek Ambrobene slouží k léčbě akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Přípravek je vhodné užívat i při akutních onemocněních dýchacích cest, jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu nebo průdušnice. 

Dávkování a způsob užití: Děti 0-2 roky užívají 2x denně 2,5 ml sirupu. Děti 2-5 let užívají 3x denně 2,5 ml sirupu. Děti 5-12 let užívají 2-3x denně 5 ml sirupu. Dospívající nad 12 let a dospělí užívají první 2-3 dny 3x denně 10 ml sirupu, následně 2x denně 10 ml nebo 3x denně 5 ml. Jednotlivé dávky měřte pomocí kalibrované odměrky, kterou balení obsahuje. 

Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 15 mg v 5 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou krystalizující sorbitol 70%, propylenglykol, malinové aroma, dihydrát sodné soli sacharinu, čištěná voda. 

Léky k vnitřnímu užití s účinnou látkou ambroxol hydrochlorid. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Produkt se nachází na těchto stránkách:


 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu