193

ACC LONG Hot drink 600mg 10 sáčků

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
149,- Kč s DPH
Vaše cena:
149,- Kč s DPH
SUKL: 0181093
PDK: 2996677
Účinná látka:
Acetylcystein
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

ACC Long Hot Drink se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.

ACC Long Hot Drink 600 mg snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC Long Hot Drink se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest (chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice), která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel. Přípravek ACC Long Hot Drink 600 mg je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. 

Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1x denně 1 sáček. Mladším 14 let se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v sáčku nepodává. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 

Složení: Léčivou látkou je acetylcystein 600 mg v jednom sáčku. Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, dihydrát sodné soli sacharinu, sacharóza, citronové aroma, tekuté medové aroma. 

Upozornění: Základem úspěšné léčby je dostatečný příjem tekutin, terapii lze podpořit například pitím průduškových čajových směsí. Přípravek ACC Long Hot Drink obsahuje sacharózu. Nutno vzít v úvahu u pacientů s nesnášenlivostí některých cukrů a diabetiků.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje acetylcystein. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu