192

ACC 200 20 tobolek 20x200mg

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
78,- Kč s DPH
Vaše cena:
70,60 Kč s DPH
SUKL: 0005844
PDK: 4030855002603
Účinná látka:
Acetylcystein
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

ACC 200 snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC 200 se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která doprovází  intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel, jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice. Tvrdé tobolky ACC 200 jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. 

Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 2-3krát denně 1 tobolku. Děti ve věku 6-14 užívají 2krát denně 1 tobolku. Dětem do 6 let věku se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v tobolce nepodává. 

Složení: Léčivou látkou je acetylcystein 200 mg v jedné tvrdé tobolce. Dalšími složkami jsou mannitol, kyselina stearová 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý (E 171), želatina

Lék k vnitřnímu užití. Před použitím čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu