193

Vicks SymptoMed classic citrón 14 sáčků

Výrobce: Teva
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
164,- Kč s DPH
Vaše cena:
149,- Kč s DPH
SUKL: 0203865
PDK: 3038834
Účinná látka:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Vicks symptomed Classic se užívá k léčbě chřipky (bolesti, horečka) a nachlazení. 

Dávkování: Užívá se 1 sáček každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Obsah sáčku rozpusťte v horké vodě. 

Složení: Jeden sáček obsahuje 12,2 mg phenylephrini hydrochloridum (odpovídá 10 mg phenylephrinum) a další léčivé složky. Pomocné látky jsou sacharóza 1900 mg, aspartam (E951) 17,5 mg, sorbitol (E420) 1 mg, kyselina askorbová, citrónové aroma, sodná sůl sacharinu, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu. 

Kontraindikace: Přípravek neužívejte v případě alergické reakce na jakoukoli látku produktu.

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalový leták.

 

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu