193

Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus nosní sprej 15 ml

Výrobce: Teva
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
98,- Kč s DPH
Vaše cena:
89,- Kč s DPH
SUKL: 0165064
PDK: 2506609
Účinná látka:
Oxymetazolin
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Účinná úleva od rýmy a ucpaného nosu.

  • Pro krátkodobou léčbu ucpaného nosu při nachlazení a zánětech nosních dutin.
  • Úleva během několika minut s účinkem 6-8 hodin.
  • Přípravek mohou používat dospělí a děti od 6 let.

Lék k podání do nosu. Pečlivě si pročtěte příbalový leták. Obsahuje oxymetazolin hydrochlorid 0,5mg/ml.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu