179

Analergin Neo 5 mg 20 tablet

Výrobce: Teva
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
161,- Kč s DPH
Vaše cena:
146,30 Kč s DPH
SUKL: 0201924
PDK: 2891266
Účinná látka:
Levocetirizin
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Analergin Neo 5 je určen k léčbě příznaků, které jsou spojeny s alergickými stavy, jako je senná rýma, přetrvávající alergická rýma, chronická kopřivka. 

Dávkování a způsob užití: Obvykle se užívá 1 tableta denně. Tablety se polykají celé a zapíjejí tekutinou. Před užitím přípravku Analergin Neo 5 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivou látkou je levocetirizini dihydrochloridum. 1 potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg, což odpovídá 4,2 mg levocetirizinu. Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, magnesium-stearát v jádru tablety, a hypromelosa (E464), oxid titaničitý (E171) a makrogol 400 v potahové vrstvě tablety. 

Kontraindikace: Výrobek neužívejte jestliže jste alergický(á) na levocetirizin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Dále není výrobek určen dětem do 6 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou levocetirizin. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu