192

Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet

Výrobce: Galmed
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
50,- Kč s DPH
Vaše cena:
45,- Kč s DPH
SUKL: 0124137
PDK: 8594058231209
Účinná látka:
Ibuprofen
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Účinné analgetikum!

  • pro zmírnění bolesti a snížení teploty
  • při chřipkových a revmatických onemocněních
  • při migrénách

Lék s účinnou látkou Ibuprofenum. K perorálnímu podání.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu