192

Ibalgin Rapid 400 12 tablet

Výrobce: Zentiva
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
73,- Kč s DPH
Vaše cena:
66,- Kč s DPH
SUKL: 0140975
PDK: 8594739204065
Účinná látka:
Ibuprofen
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Ibalgin Rapid je určen k symptomatické léčbě mírné až středně silné akutní bolesti různého původu, jako jsou např. bolesti hlavy (včetně tenzní bolesti hlavy a migrény), bolesti zubů, bolesti po extrakci zubů (včetně chirurgického vyjmutí retinovaných zubů), bolesti svalů a bolestivá menstruace (dysmenorea). Přípravek je také určen k symptomatické léčbě horečky. 

Dávkování a způsob užití: Počáteční dávka je 1 tableta, poté dle potřeby 1 tableta každých 6 hodin. Dodržujte interval alespoň 6 hodin mezi dvěma dávkami a neužívejte více než 3 tablety přípravku Ibalgin Rapid (1 200 mg ibuprofenu) během 24 hodin, aniž byste se poradil(a) s lékařem.

Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum. Jedna potahovaná tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg, což odpovídá ibuprofenum lysinicum 683,246 mg. Pomocnými látkami jsou: Jádro: Silicifikovaná mikrokrystalická celulosa (obsahuje mikrokrystalickou celulosu a koloidní bezvodý oxid křemičitý), sodná sůl kroskarmelosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa (typ EF), natriumstearyl-fumarát. 

Kontraindikace: Přípravek není určen dětem s hmotností pod 40 kg (do 12 let) a pro ženy ve 3. trimestru těhotenství.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Lék k vnitřnímu užití

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu