193

Ibalgin Junior suspenze 40mg/ml 1x100ml

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
165,- Kč s DPH
Vaše cena:
149,90 Kč s DPH
SUKL: 0205850
PDK: 3140234
Účinná látka:
Ibuprofen
počet kusů  

Popis:

Ibalgin přináší úlevu od vzniku bolesti, zánětu a zvýšené teploty. Ibalgin slouží ke krátkodobé léčbě horečky a mírné až středně silné bolesti, včetně bolesti hlavy a zubů. Začíná působit za 15 minut a snižuje horečku u dětí až na 8 hodin. 

Dávkování a způsob užití: Děti 6-9 let s tělesnou hmotností 20-29 kg užívají 5 ml 3x denně. Děti 9-12 let s tělesnou hmotností 30-40 kg užívají 7,5 ml 3x denně. Rozestup mezi jednotlivými dávkami je 6-8 hodin. Přípravek se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny.

Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum. 1 ml perorální suspenze obsahuje ibuprofenum 40 mg. Pomocnými látkami jsou nekrystalizující sorbitol 70%, disperzní celulosa, sodná sůl karmelosy, monohydrát kyseliny citronové, natrium-benzoát, chlorid sodný, malinové aroma, třešňové aroma, thaumatin, sukralosa, sodná sůl sacharinu, polysorbát 60, růžový anthokyaninový extrakt, čištěná voda. 

Kontraindikace: Přípravek není určen pro děti do 6 let nebo s tělesnou hmotností nižší než 20 kg.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Lék k vnitřnímu užití.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu