188

Ibalgin gel 50g

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
110,- Kč s DPH
Vaše cena:
99,90 Kč s DPH
SUKL: 0020401
PDK: 8594739028913
Účinná látka:
Ibuprofen
počet kusů  

Popis:

Přípravek potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný k léčbě místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. Snižuje srážlivost krve v místě zánětu nebo pohmoždění při úrazu. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů. Působí protizánětlivě.

Je určen k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou: otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k úlevě od bolesti zad. 

Dávkování a způsob užití: Dospělí a dospívající od 12 let si nanáší na postižené místo a jeho okolí 2-3x denně v časových odstupech 4-5 hodin asi 1 mm silnou vrstvu krému, která se lehce vetře do kůže. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny.

Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivými látkami jsou Ibuprofenum 5 g (5%), Heparinoidum S (100 m. j./mg) 200 mg v 100 g krému. Pomocnými látkami jsou methylparaben, propylparaben, propylenglykol. 

Kontraindikace: Přípravek není určen pro děti do 12 let.

Ibalgin gel je lék k vnějšímu užití. Obsahuje ibuprofen. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.   

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu