184

Brufen Sirup Por Sir 1x100ml/2gm

Výrobce: Abbott Laboratories, s.r.o.
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
111,- Kč s DPH
Vaše cena:
100,80 Kč s DPH
SUKL: 0186193
PDK: 2900752
Účinná látka:
Ibuprofen
počet kusů  

Popis:

Léčivý přípravek se užívá k léčbě bolestivých a horečnatých stavů

Brufen obsahuje léčivou látku ibuprofen, která snižuje horečku a tlumí bolest a projevy zánětu . Brufen sirup se užívá: · ke snižování horečky vyvolané virovými a bakteriálními infekcemi · k léčbě mírné a středně silné bolesti, např. hlavy, zubů, pooperační bolesti, bolesti při poúrazových stavech, jako je natažení svalů, podvrtnutí nebo zhmoždění kloubů, bolesti při menstruaci · při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění · jako doplňková léčba při akutním zánětu středouší a bolesti v krku · na doporučení lékaře při revmatických onemocněních
Přípravek se doporučuje užívat po jídle, avšak pro rychlejší působení je možno sirup užívat nalačno.

Dávkování:
Při horečnatých stavech a bolesti se Brufen sirup dávkuje podle věku a hmotnosti dítěte.
Doporučené dávkování podle věku dítěte:
Věk dítěte Jednotlivá dávka Četnost podání 3-12 měsíců 2,5 ml suspenze (50 mg ibuprofenu) 3x denně 1-2 roky 2,5 ml suspenze (50 mg ibuprofenu) 3-4x denně 3-7 let 5 ml suspenze (100 mg ibuprofenu) 3-4x denně 8-12 let 5-10 ml suspenze (100-200 mg ibuprofenu) 3-4x denně
Doporučené dávkování podle hmotnosti dítěte:
Obvyklá denní dávka je 20 mg/kg tělesné hmotnosti.
Jednotlivé dávky se užívají 3-4 krát denně po 6-8 hodinách.
U juvenilní artritidy se užívá dávka vyšší, celkově do 40 mg/kg tělesné hmotnosti denně, rozdělená do 3-4 dávek.
U dětí do 12 let nebo vážících méně než 30 kg by se neměla překročit celková denní dávka 500 mg (25 ml suspenze). Nepodávejte dětem do 3 měsíců.
Dospělí a mladiství od 12 let věku užívají hlavně jiné lékové formy, ale nemocní s polykacími obtížemi mohou užívat Brufen sirup. Doporučená denní dávka jsou 2 - 4 velké lžičky 3-4x denně po 4 - 6 hodinách. Bez doporučení lékaře nesmí celková denní dávka překročit 1200 mg.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Doplněk pro život

Ortho Help Collagen 150 kapslí

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu