192

Aspirin 20 tablet 500mg

Výrobce: Bayer Ag, Leverkusen
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
112,- Kč s DPH
Vaše cena:
102,20 Kč s DPH
SUKL: 0046216
PDK: 8590322000403
Účinná látka:
Kyselina acetylsalicylová
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:
  • vhodný proti bolesti hlay, zad, kloubů
  • vysoká kvalita zpracování
  • originál vyvinutý na bolest

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Produkt se nachází na těchto stránkách:


 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu